Haber

Toroslar EDAŞ, Bakım ve Yatırımlarıyla Adana’yı Aydınlattı

Sektörüne yön veren teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Toroslar EDAŞ, Adana’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine 2023 yılının ilk 9 ayında hız kesmeden devam etti.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı proje ve yatırımlarla yürüten Toroslar EDAŞ, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yılın ilk 9 ayında Adana’da başarılı işlere imza attı.

Toroslar EDAŞ, Adana’da hizmet verdiği 13.243 trafo ve 37.484 kilometre sınır uzunluğu için önümüzdeki kış koşullarında sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.

Daha aydınlık bir Adana için Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir, Ceyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Karataş, Pozantı, Kozan, İmamoğlu, Aladağ, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli’de 3.625 aydınlatma armatürünün bakımını yapan Toroslar EDAŞ ekipleri, 81 aydınlatma armatürünün montajını gerçekleştirdi. Bölgede 26 panel bulunuyor. Ayrıca trafoların ve 150 dağıtım merkezinin de revizyonu yapıldı.

Toroslar EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak insan, analiz ve inovasyon odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir. Adana’da 1 milyondan fazla müşteriye daha iyi hizmet verebilmek amacıyla toplam 4 bin 375 kilometrelik yeni yer altı sınırı kuran Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 5 bin 639 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca 258 adet yeni elektrik panosu ve 94 adet trafo merkezinin montajı tamamlandı.

Toroslar EDAŞ, söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamlarıyla 2023 yılının ilk 9 ayında belirlediği hedeflere başarıyla ulaştı.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla 7/24 hizmet veren Toroslar EDAŞ, toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Taşınabilir Uygulaması, 0 (322) 186 00 WhatsApp İhbar Hattı aracılığıyla tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. 00 ve Müşteri Hattı 186.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin elektrik dağıtımında Başşehir EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte üç şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, 2016 – 2020 yıllarını kapsayan son tarife döneminde Türkiye’deki 21 dağıtım şirketi arasında en fazla yatırım yapan şirket oldu.

Toroslar EDAŞ’ın Adana’daki bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu