Haber

Kayseri Yahyalı’dan Nisan Meclisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA9)
Kayseri Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk başkanlığında toplanan belediye meclisinde 7 gündem maddesi görüşüldü ve karara bağlandı.

Toplantıda; Meclis ve İhtisas Kurulları seçimleri yapıldı. Ayrıca Denetim Kurulu Raporunun Meclise sunulması, tescil, teftiş vb. işlemlerinin Belediyemizce yürütülebilmesi için yetkilendirme talebi, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet Kamyonet (BB Van) satın alınması talebi. Dijital Röntgen Cihazında kullanılacak ihtiyaç malzemelerinin Belediyemiz tarafından Yahyalı Devlet Hastanesi’ne alınması talebi ve Yahyalı Belediyesi 2022 Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü.

Meclis toplantısında Komite Üyeliğine Yaşar Yalçın ve Vahdettin Marangoz seçildi.

Toplantıda meclis üyelerine 1 yıllık başkanlık faaliyet raporu hakkında bilgi veren Önder Esat Öztürk; “Yahyalı’mızı şehircilik yolunda ileriye taşımak için tüm imkanlarımızı seferber ederek bir hizmet yılını daha geride bıraktık. Hemşerilerimizden aldığımız güç ve destekle tüm olumsuzlukları aşarak bu günlere geldik. Sizlere verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirdiğimiz bir yılı daha yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ekonomik ve akılcı belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiğimiz projelerle Yahyalı’yı ileriye taşıyacak birçok yeni projenin yer aldığı verimli bir yıl geçirdik. Bizlere verdikleri destekten dolayı tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu