Teknoloji

Geçmişi Özledik! Fortnite İlk Haritasına Döndü, Oyuncu Sayısı Arttı

Battle royale türünün en popüler yapımlarından biri olan Fortnite, geçmişe döndü ve geçmişe özlem duyan oyuncular oyuna akın etti. Fortnite’ın ilk haritasının geri dönüşü, anlık oyuncu sayısında rekoru da beraberinde getirdi.

Battle royale moduyla fırtınalar yaratan Fortnite, 2017 yılından bu yana hayatımızda.

Yapım mekanikleriyle oyuna bambaşka bir soluk getiren, hızlı oynanışıyla kalbimizi çalan ve bugüne kadar sayısız işbirlikleri ile hemen hemen herkesin en sevdiği şeylerden bir modül bulabileceği Fortnite, 2019’da bile zirvedeki yerini koruyor. bettle royale türünün eski popülaritesini kaybettiği bu günlerde.

Fortnite, Geçmiş dönemiyle birlikte oyuncuları geçmişe ışınladı.

Fortnite’ın geçmişe ziyareti oyuncu sayısını da artırdı.

Oyunun ilk bölümünün beşinci periyodunu referans alan Mazi dönemi, sadece eski haritayı değil eski oyuncuları da geri getirmeyi başarmış gibi görünüyor. Fortnite 3.913.817 anlık oyuncu sayısına ulaşarak kendi eş zamanlı oyuncu rekorunu kırdı.

Geçmişten gelen pek çok unsur sezon boyunca Fortnite’a eklenmeye devam edecek.

Fortnite’ın büyülü dünyasında sadece eşyalar ve silahlar değil, yıllar geçtikçe hafızalarımıza kazınan pek çok özel alan da yerini alacak. Her biri farklı bir hikayeye ve heyecana sahip olan bu alanlar, sezon ilerledikçe haritada yerini bulacak. Bu özel alanlar bir öncekine göre daha etkileyici ve heyecan verici olacak şekilde tasarlandı. Fortnite’ın bugüne kadar sunduğu en unutulmaz ve etkileyici alanlardan bazıları yeni dönemin haritasında yerini alacak. Bu alanlar oyuncuların hem yeni stratejiler geliştirmesine hem de oyun zevkinin daha da artmasına yardımcı olacak. Her biri oyuncuların oyun deneyimlerini zenginleştirecek, heyecanlarını artıracak birer macera alanı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu