Yaşam

Emir Can İğrek’ten YBY Woods’ta Unutulmaz Performans

Gökyüzünün altındaki yıldızların isimlerini İstanbul’un en büyük sahnesinde buluşturan YBY Woods, Buyruk Can İğrek’in konseri ile unutulmaz bir gece yaşattı. 9 bin seyirci ile dolu olan konser salonunda Muhalif, Kor ve Nalan gibi hit şarkılar hep bir arada söylendi. Talep üzerine 2 kez seslendirilen sevilen sanatçı Buyruk Can İğrek, müziği, performansı ve Ali Cabbar’ın gücüyle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserlerden festivallere, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimini yaşatmaya odaklanan YBY Woods, Ali Cabbar’ın müziğiyle öne çıkan başarılı sanatçı Buyruk Can İğrek’i ikinci kez ağırladı. Kemerburgaz Kent Ormanı’nın eşsiz atmosferinde gerçekleşen konserde “Dissident” şarkısıyla yer alan ünlü sanatçı, performansı ve gücüyle herkesi büyüledi. Buyruk Can İğrek; Kor, Nalan, Bıçaklanmış gibi birçok hit modülü seslendirdi.

Hayranlarını kırmayan müzisyen Buyruk Can İğrek, son zamanların en çok konuşulan Ali Cabbar müzik hikayesini YBY Woods sahnesinden hayranlarıyla paylaştı. Ünlü sanatçının yoğun talep üzerine iki kez seslendirdiği müzik, hayranları tarafından büyük bir coşkuyla eşlik edildi.

Saat 15.00’te kapılarını açan YBY Woods, konser öncesi eğlenceli etkinlikler düzenledi.

Yaşadıkları deneyimlerin insanları ve içinde yaşadıkları toplulukları olumlu yönde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-ergene.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu