Haber

Eminem’in üvey kızı Alaina’nın Düğünden Sonra Babasına Teşekkürü İçinizi Isıtacak!

Dünyaca ünlü rapçi Eminem’in üvey kızı Alaina Scott geçtiğimiz günlerde dünyaevine girdi. Alaina Scott’ın düğünde babasıyla yaptığı konuşma duyan herkesi duygulandırdı. Ayrıca gelinliğinin tam 300 saatte yapıldığını anlatan Alaina, şimdiden düğün dönemine damgasını vurdu.

Gelin detaylara birlikte bakalım…

Ünlü rapçi Eminem, müziğinin yanı sıra aile bağlarıyla da magazin dergilerinde adından söz ettiriyor.

Tüm dünyanın yakından tanıdığı Eminem, özellikle kızı ‘Mockingbird’ için yazdığı müzikle herkesin yüreğine dokundu. Eminem’in kızları ile olan ilişkisini bilmeyenler için bir özet geçelim. ??

Eminem’in tek kızı Hailie Mathers 1995’te doğdu.

O zamana kadar hayatının zorluklarını müziğiyle anlatan Eminem, kızı doğduktan sonra da müziğini bir an olsun eksik etmedi. Küçük kızından sık sık her şeyiyle bahseden Eminem, onsuz bir an bile düşünmediğini belirtti.

Eminem’in kız kardeşi 1993’te bir kız çocuğu dünyaya getirdi ancak kısa süre sonra öldü.

Eminem, aslında yeğeni olan Alaina Scott’ı evlat edindi. Kendi kızından hiç ayrılmayan Alaina Scott, üvey abisinin yanında büyümüş diyebiliriz.

Eminem’in tek kızı Alaina Scott, geçtiğimiz günlerde efsanevi bir nikahla evlendi.

Mutlu anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Alaina, tüm sevenlerine teşekkür mesajı atmayı da ihmal etmedi. Ancak fotoğraflarda takipçilerinin gözünden kaçmayan bir şey vardı!

Düğün fotoğraflarında Eminem’i göremeyenler, babasının düğüne katılmadığı tezini ortaya attı.

Bu tezlerden dolayı çok üzüldüğünü ifade eden Aliana, kısa bir süre sonra verdiği röportajda babasının düğüne ‘elbette’ katıldığını söyledi.

Ayrıca bildiğiniz gibi Amerika’da yapılan düğünlerde genellikle babalar kızlarını damadın yanına götürürler. Aliana Scott da babasının kendisine eşlik ettiğini belirterek iddiaları yalanladı.

Bu mutlu günde gelinin baş nedimesi elbette üvey kardeşi Eminem’in öz kızı Hailie Jade’di.

Düğünde siyah beyaz bir konsept belirlendi. Gelin ve damat dışında herkesin siyah bir kıyafetle katıldığı törende oldukça uyumlu anlar da yaşandı.

Alaina daha sonra hayatını kurtaran babası Eminem’e minnettar olduğunu belirtti.

“Babam olmadan bunların hiçbiri gerçekleşemezdi. Alaina’nın “Ne mutlu bana…” sözleriyle babasına teşekkür etmesi herkesin yüreğine dokundu tabii.

Düğünün duygusallığı bir yana gelinimizin 2 metre kuyruklu gelinliğinden de bahsetmeliyiz!

Alaina’nın gelinliği de şüphesiz düğünde iz bırakan şeylerden biriydi. Bu göz kamaştırıcı gelinliğin tasarımcısı Katerina Bocci’ye göre gelinlik, Alaina’nın hayallerindeki gibiydi. Düğün hazırlıkları sürerken kendi tasarımını hayata geçirmek isteyen gelinimiz Alaina, her detayı kendisi düşündü.

Elbette

2 metre kuyruklu bu gelinliği hazırlamak 300 saat sürdü!

Gelinliğin kuyruk kısmındaki tül tamamen el işçiliği ile yapılmıştır. Ayrıca gelinliğin birçok farklı detayı bulunmaktadır. Örneğin peçe hem kristallerle hem de taşlarla süslenmiştir. Gelinin saçına takılırken gelin ve damadın baş harflerinin bulunduğu bir taç kullanılır.

O halde bu döneme damgasını vuracak çiftimize uzaktan mutluluklar dileyelim. ?

bozkurtajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu