Haber

Soyer: “Umut çocukların gözlerindedir”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İZELMAN Anaokulları’nın mezuniyet törenine katıldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İZELMAN Anaokulları’nın mezuniyet törenine katıldı. Önder Soyer, “Umutsuz olmaya hiçbirimizin hakkı yok. Ne zaman boynunu karartsan, umudun küçücük bir bere ise, onlara bir de gözlerine bak. Umut bulacaksınız. Geleceğe dair heyecanı ve umudu paylaşacaksınız.”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şehir merkezi dışında Dikili, Kemalpaşa, Beydağ ve Aliağa’da hizmet veren 11 İZELMAN anaokulunun öğrencileri mezun oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, erken çocukluk döneminde erişilebilir eğitim hizmeti veren İZELMAN anaokullarında öğrencilerin mezuniyet heyecanını aileleriyle paylaştı. Mezuniyet törenine Lider Tunç Soyer’in yanı sıra Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özuslu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı, İZELMAN Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Bey, İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen katıldı. Tarihi Kömür Gazı Fabrikası. İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay ve öğrenci velileri katıldı. Mezuniyet töreni miniklerin oluşturduğu Sürdürülebilirlik Korosu’nun müziğiyle başladı. Yeni öğrencilere bayraklarını teslim eden mezunlar, Lider Soyer’e çiçek takdim etti. Geçtiğimiz ağustos ayında hayatını kaybeden İZELMAN Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Oğuz Akyarlı da törende anıldı.

 

Soyer: “Güvenli ellerdeler”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Gerçekten çok güzel bir an. Mutluluğunuzu paylaşıyoruz. Başka çaremiz yok. Bu ülkenin büyük değişiminin önünü açacak olan onlardır. Bunu eğitimle aşabiliriz. Çocuklarımızı daha iyi eğiterek daha fazlasının üstesinden geleceğiz. Başka çaremiz yok. İzmir Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak bunun için çabalıyoruz. Bugün 11, yarın 20 okulla bunu daha sorunsuz ve başarılı bir şekilde sürdüreceğiz. Dünyadaki eğitim trendlerini yakalayarak çocuklarımızı en kaliteli eğitimle buluşturmak için çalışıyoruz. Çok emin ellerdeler. Hiçbirimizin umutsuz olmaya hakkı yok. Ne zaman boynunu karartsan, umudun küçücük bir bere ise, onlara ve gözlerine bak. Umut bulacaksınız. Geleceğe dair heyecan ve umudu paylaşacaksınız. Ben şahsen o kadarını yapıyorum, hepinize tavsiye ediyorum.”

 

Ersen: “Hedefimiz daha güzel yarınlar yaratmak”

İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen, “Çocuklarımıza daha aydınlık, mutlu ve güzel bir gelecek yaratmak en büyük hedefimiz. Tüm çabamız bunun içindir. Daha fazla çocuğa ulaşmak ve ulaştığımız çocuklara daha kaliteli hizmet verebilmek için çok çalışmamız gerekiyor” dedi.

“Hiçbirimizin umutsuz olmaya hakkı yok. Ne zaman boynunu karartsan, umudun küçücük bir bere ise, onlara bir de gözlerine bak. Umut bulacaksınız. Geleceğe dair heyecanı ve umudu paylaşacaksınız.”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şehir merkezi dışında Dikili, Kemalpaşa, Beydağ ve Aliağa’da hizmet veren 11 İZELMAN anaokulunun öğrencileri mezun oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, erken çocukluk döneminde erişilebilir eğitim hizmeti veren İZELMAN anaokullarında öğrencilerin mezuniyet heyecanını aileleriyle paylaştı. Tarihi Meydan’daki mezuniyet törenine Lider Tunç Soyer’in yanı sıra Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özuslu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı, İZELMAN İdare Meclisi Başkanı Erhan Bey, İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen katıldı. Kömür Gazı Fabrikası. İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay ve öğrenci velileri katıldı. Mezuniyet töreni miniklerin oluşturduğu Sürdürülebilirlik Korosu’nun müziğiyle başladı. Yeni öğrencilere bayraklarını teslim eden mezunlar, Lider Soyer’e çiçek takdim etti. Törende, geçtiğimiz ağustos ayında hayatını kaybeden İZELMAN Yürütme Konseyi Başkanı Adnan Oğuz Akyarlı da anıldı.

 

Soyer: “Güvenli ellerdeler”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Gerçekten çok güzel bir an. Mutluluğunuzu paylaşıyoruz. Başka çaremiz yok. Bu ülkenin büyük değişiminin önünü açacak olan onlardır. Bunu eğitimle aşabiliriz. Onları daha iyi eğiterek daha fazla çocuğu aşabileceğiz. Başka çaremiz yok. Biz İzmir Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak bununla uğraşıyoruz. Bugün 11, yarın 20 okulla bunu daha uygun ve başarılı bir şekilde sürdüreceğiz. Dünyadaki eğitim trendlerini yakalayarak çocuklarımızı en kaliteli eğitimle buluşturmak için çalışıyoruz. Çok emin ellerdeler. Hiçbirimizin umutsuz olmaya hakkı yok. Ne zaman boynunu karartsan, umudun küçücük bir bere ise, onlara ve gözlerine bak. Umut bulacaksınız. Geleceğe dair heyecan ve umudu paylaşacaksınız. Ben şahsen o kadarını yapıyorum, hepinize tavsiye ediyorum.”

 

Ersen: “Hedefimiz daha güzel yarınlar yaratmak”

İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen, “Çocuklarımıza daha aydınlık, mutlu ve güzel bir gelecek yaratmak en büyük hedefimiz. Tüm çabamız bunun içindir. Daha fazla çocuğa ulaşmak ve ulaştığımız çocuklara daha kaliteli hizmet verebilmek için çok çalışmamız gerekiyor” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu