Teknoloji

PUBG MOBILE 2.3 Güncellemesi Futbol Temalı Eşyalar, Etkinlikler, Yenilenmiş Oyun Modu, Global Chicken Cup ve Messi ile Futbola Doyacağımız Yenilikler ile Geliyor

PUBG MOBILE 2.3 Güncellemesi ile Lionel Messi’nin Küresel Chicken Cup onursal kaptanı olarak oyuna katılmasını, bir dizi futbol temalı öğe (oyun içi kıyafetler, araçlar), aktiflik ve daha fazlasını sunarak kutluyor. PUBG MOBILE unutulmaz bir spor dönemini başlatırken hoş bir oyun bir oburu ile buluşuyor! Oyuncular ayrıyeten Cycle 3 Season 9 ve Royale Pass Ay 17’nin bir parçası olarak bir dizi yeni kozmetiğin kilidini açabilecekler.

2.3 Güncellemesinde Lionel Messi, PUBG MOBILE Global Chicken Cup’ın kaptanlığını üstlenecek ve beraberinde haritalardaki değişikliklerin yanı sıra, oyuna girmeye hazır olan oyuncular için bir dizi ödül getirecek. Yarından itibaren satışa sunulacak olan işbirliği forması da dahil olmak üzere özel mükafatları kazanmak için Messi’nin etkinlik davetiyesini almayı unutmayın!

Kendilerini Erangel, Livik ve Nusa savaş alanlarında bulan oyuncular, Messi’nin Altın ayakkabılarını keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Bu ayakkabılar kullanıcılarına pahalı bir sürat artışı sağlayacak yahut tekme attıktan sonra rakipleri iniş noktasına gerçek çekmek için kullanılabilecekleri Şahane Futbol Topu’ndan yararlanmalarını sağlayacak! Öte yandan tek kişilik Zorb Futbol Topu Aracı, oyuncuları ekip arkadaşları tarafından havaya fırlatılabilecekleri devasa bir futbol topunun içine hapsedilmesini sağlıyor. Daha fazla özel Messi eşyası ve kıyafeti de 23 Kasım’da başlayacak 2.3 Güncellemesinin ilerleyen bölümlerinde kullanıma sunulacak.

Futbol Karnavalı alanının gelişiyle birlikte Erangel’in maden ocağı büsbütün değişti! Zorb Futbol Aracı ile özel olarak yapılmış pistlerde dolaşarak Orta Doğu mimarisinden esinlenen, ekstra gereçler ve temalı eşyalarla dolu yeni ve hoş bir kent görünümünün tadını çıkarın. Oyuncular ayrıyeten yalnızca belli bir müddet sonra açılan ve daha da bedelli materyallerin bulunduğu yeni hazineye erişebilecek ve savaş alanında yeni bir bahtı pahalandırmak için bölgede otomatik olarak beliren Yine Doğma Kartı’nı almaya teşvik edilecek.

Tüm bunlara ek olarak oyuncular Erangel etrafına dağılmış Mükemmel Futbol Toplarını ağlarla buluşturarak ekstra gereç kazanabilecekleri farklı boyutlarda futbol alanlarına ulaşabilecekler. Oyuncular ayrıyeten büyük muhafaza sağlayan lakin çok fazla hasar aldıktan sonra patlayan Dev Futbol Toplarını kullanabilirler. Son olarak, oyuncular futbol formundaki sandıkları çağıran Futbol İşaret Fişeği silahlarını kullanacak ve futbol temalı Başlangıç Adası’nda savaşa hazırlanma fırsatına sahip olacaklar. Böylelikle oyuncular daha oyun başlamadan evvel güncellemenin birçok yeniliğini deneyebilecekler.

2.3 güncellemesi futbol döneminin ruhuna uygun olarak ekip kurmaya vurgu yapacak. Güncelleme oyuncuların Arkadaşlarınızla Rütbe Atlayın sisteminde birinci defa birbirlerinin daha süratli rütbe atlamasına yardımcı olacağı ve kadrolar oluşturmalarına imkan sağlayan Tek Maksat İçin Birleş aktifliğini içerecek! 20 Kasım’dan 3 Aralık’a kadar her gün arkadaşlarıyla bir ekipte oynayanlar, derece muhafazası, birinci 30’da bitirildiğinde ekstra puan ve iki kat mücadele puanı gibi çok çeşitli avantajlardan yararlanabilecek.

PUBG MOBILE 2.3 Güncellemesi aynı zamanda Cycle 3 Sezon 9’un başlangıcına işaret ediyor ve beraberinde bir dizi yeni Efsanevi öğenin yanı sıra kademe amacı sisteminde güncellemeler getirerek belirlenen dönem maksatlarına ulaşmak için ek mükafatlar dağıtıyor.

Royale Pass 17. Ay: Yıldız İhtişamı içeriği, güncellenmiş RP Favori Kasaları ve daha ziyadesiyle 19 Kasım’da geliyor! Başka yenilikler ortasında, ekip arkadaşlarının maç içi Uçak Sıralamasında görünmeleri halinde onları işaretleyen bir sistem, Bonus RP Puanları ve Küme Satın Alma üzere ayrıntılar içerecek.

Oyuncular ayrıyeten dünyaca ünlü bir otomobil üreticisiyle şimdi duyurulmamış bir işbirliğinin modülü olarak yakında savaş alanlarında uzunluk göstermeyi dört gözle bekleyebilirler. Neler geleceği hakkında daha fazla detay için bizi izlemeye devam edin!

Güncellemedeki bu heyecan verici yeniliklere satın alınabilir iki yeni karakter Lorenzo ve Laith ile birlikte Efsanevi eşyalara sahip olma bahtı verecek olan yeni Myth Factory Talih Çarkı aktifliği de katılıyor. PUBG MOBILE’ın yıllık Siber Haftası da 20 Kasım’da Siber Meşhur Silahlar ve Siber Giriş Avantajları ile geri dönecek.

PUBG MOBILE’da Erangel, Livik ve Nusa’da hava durumu ve ulaşım güncellemeleri, güvenlik iyileştirmeleri, ateşli silahlarda yükseltmeler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi diğer uygunlaştırma de yapıldı. 2.3 güncellemesinin ilerleyen kısımlarında Resmi Aftermath Modu da kullanıma sunulacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu