Haber

Mersin’de depremzedelere destek

Mersin’in merkez ilçesi Yenişehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte stant açarak el emeği ürünlerini bir hafta boyunca satışa sunan Hataylı depremzedeler, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yenişehir Belediyesi, deprem felaketinin ardından Mersin’e gelen depremzedelere desteğini sürdürüyor. Depremzedeleri geçici barınaklarda barındıran Yenişehir Belediyesi, geçtiğimiz ay depremzedeler için bir dayanışma etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinlikte Hataylılar, stantlarda kentin yöresel lezzetleri, hediyelik eşyalar, el işi takılar ve tasarım ürünleri satışa sundu. Depremzedeler Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Önder Özyiğit, “Dayanışma etkinliğimize gösterdikleri yoğun ilgi ve duyarlılıktan dolayı Mersinli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yaraları birlikte sarmak için ilk günden bu yana büyük bir mücadele içerisinde olduk. kalbimizle ve tüm desteğimizle depremzedelerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.” – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu