Haber

GRAVIATORS, 31 Ağustos’ta Steam’de başlayacak

Çıkış gününü beklerken, 3 Ağustos 19:00 CEST’de bazı oyun mekaniği, dövüş vitrini, çevrimiçi yüksek puan sistemi vitrini ve daha fazlasını ele alacakları GRAVIATORS akışını takip etmekten çekinmeyin!

GRAVİATÖRLER

GRAVIATORS, langırt gibi arenalarda yarıştığınız ve düşmanın kalesine karşı puan kazanmak için topu kontrol etmek ve şut atmak için uzay bölmelerinizin özel yerçekimi ve kalkan yeteneklerini kullandığınız bir takım arena spor oyunudur. Graviators mükemmel gündelik gündelik espor oyunudur.

Oynanış

Topu kontrol etmek için uzay bölmelerinin özel yerçekimi ve kalkan yeteneklerini kullanın ve puan kazanmak için topu rakibin kara deliğine atın. Birbirinize veya çevrimiçi olarak diğer takımlara karşı yarışmak için arkadaşlarınızı koltuğunuza getirin. Tek başınıza gidin ve yapay zekaya veya çevrimiçi olarak rastgele kişilere karşı oynayın – oy ve eğlence sınırsızdır! GRAVIATORS 3 farklı oyun moduna sahiptir:

  • Arenaya Karşı: Süreksiz noktalar elde etmek için rakibinizin kara deliğinin etrafındaki kalkanları yok edin. Gol atmak için kara deliğe ateş edin ve puanlarınızı skor tablosuna ekleyin!
  • Gezegensel Arena: Hedefler ekranın her iki tarafında bulunur ve oyun alanı bir kara delik ile bölünür. Topa biraz ekstra güç vermek için kullanın! Skor tablosuna puan eklemek için kalkanları yok edin ve gol atın!
  • Meteor yağmuru: Gezegeninizi koruyun ve gelen asteroit dalgalarından sağ kurtulun! Daha yüksek bir çarpan oluşturmak için onları hızla yok edin. Daha fazla dalga ile yeni tür asteroitler ve diğer tehlikeli nesneler ortaya çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu