Yaşam

‘Emily Paris’te’ dizisinin oyuncusu Ashley Park hastaneye kaldırıldı

Netflix’te yayınlanan ‘Emily Paris’te’ dizisinde Mindy Chen karakterini canlandıran oyuncu Ashley Park, bademcik iltihabının neden olduğu septik şok krizi sonrası hastaneye kaldırıldı. Park, bir hafta yoğun bakımda tedavi gördüğünü açıkladı.

Hastanedeyken çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Park, “2024’ün ilk haftalarından itibaren burada iyileşirken aklıma gelen tek şey ne kadar minnettar olduğum oldu. Aralık ayında yeni yılın başlangıcında, bademcik iltihabı olarak başlayan hastalık, birçok organımı enfekte eden ve etkileyen kritik septisemiye dönüştü.” “Şoka dönüştü. Başlangıçta bize söylenenlere rağmen sağlığımın iyileştiği için minnettarım” diye yazdı.

Park ayrıca Paris’te Emily’nin kadrosuna katılan Paul Forman’a da desteğinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Tüm bu süreçte koşulsuz yanımda olduğu için @peforman’a çok minnettarım. Korkularımı yatıştırdın ve beni ambulanslara gönderdin. üç yabancı hastanede, bir hafta yoğun bakımda, korkunç bir acil durum.” “Ben yalnızken, koğuşlara, sayısız taramaya, teste ve enjeksiyona, dayanılmaz acıya ve çok fazla kafa karışıklığına rağmen dayandın. Seni seviyorum Paul” dedi.

‘Emily Paris’te’ filminin başrol oyuncusu Lily Collins, Park’ın gönderisine şu yorumu yaptı: “Bunlara ağlamadan bakamıyorum. Seni seviyorum ve inanılmaz büyük kalbi ve yolculuğun her adımında orada olduğu için @peforman’a sonsuza kadar minnettarım. ikinize de sarılmak için sabırsızlanıyorum.” (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu