Haber

Christina Aguilera Türkiye’deki ilk konserini Antalya Regnum Carya’da verdi.

Müzik dünyasının ünlü kadın yorumcularından ve 7 Grammy Ödülü sahibi Amerikalı pop, gospel, caz müzisyeni ve söz yazarı Christina Aguilera, Türkiye’deki ilk konserini Antalya Regnum Carya’da verdi.

“Regnum Live in Concert” kapsamında sahne alan sanatçı, konserde büyük ilgi gördü.

Müziklerini görsel ve işitsel sunumlarıyla birlikte seslendiren Aguilera, “Stripped” ve “Dirrty” hit modülleri ile başladığı konserinde sanatçıya sahnede 8 dansçı ve 3 vokal eşlik etti.

“Genie in a bottle”, “What a girl want” şarkılarını da sahnede seslendiren Christina Aguilera, “Kariyerimde beni destekleyen ve takip eden hepinizle nihayet göz göze geldiğimiz için çok mutluyum. uzun zaman.” sözlerini kullandı.

Aguilera ayrıca, “Unutma, sadece bir hayatımız var, her anını bu gece yaşayacağız, ne de olsa yarın ne olacağını bilmiyoruz” dedi. ve “Bu anı hisset” müziğini izleyicilere sundu.

Aguilera da konserde, “Asla umudunu kaybetme, hayata sarıl, seni devam ettiren hayallerindir” dedi. Vokalistiyle “Birşey Söyle” şarkısını o ifadesini kullanarak seslendirdi.

“Seni seviyorum.” “Savaşçı” ve “Aşk olsun” sözleriyle kapanışı yapan konserde Aguilera’yı görmeye gelenler arasında sanat dünyasından birçok isim de yer aldı.

21 Ağustos’ta BRIT ödüllü İngiliz müzisyen ve ilahiyatçı Tom Odell, Regnum Carya’da bir konser verecek.

puturgeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu