Yaşam

CHP, Halk TV ile sözleşmesini feshetti

CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol adeta itirafta bulunur bir açıklama yaparak Halk TV ve Sözcü TV’nin parasının CHP’den geldiğini söyledi.

Geçenlerde CHP başta olmak üzere muhalefetin Halk TV’deki eleştirileri, söz konusu kanalla sözleşmelerini feshetme kararı alan parti yönetimini rahatsız etmiş olmalı.

CHP, Halk TV ile sözleşmesini feshetti

CHP’nin Ankara 54’üncü Notere gönderdiği fesih yazısında şu ifadelere yer verildi:

Sayın muhatabım, sizinle müvekkil Cumhuriyet Halk Partisi arasında 01.01.2023 tarihinde sözleşme imzalanmıştır. Bu sözleşmenin 9.11. Unsurun numaralandırılmasıyla, varsa sizinle imzalanan tüm sözleşmeler esas itibarıyla feshedilmiştir.

01.01.2023 tarihli sözleşmenin 6.3. 7 gün önceden haber vermek şartıyla sözleşmenin tek taraflı ve tazminatsız olarak feshedilebileceğini belirtmektedir.

Bu kapsamda, işbu ihbarnamenin tarafınıza tebliğ edilmesinden itibaren sözleşme süresinin (7 gün) dolduğunu, yukarıdaki unsur uyarınca sözleşmeyi tek taraflı ve bedelsiz olarak feshettiğimizi, feshin kabule tabi olmadığını, bu süreden sonra sözleşmeli hizmeti alamayacağınızı ve her iki tarafın yükümlülüklerinin bu güne kadar devam edeceğini saygıyla bildiririz.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Av. Çağlar Çağlayan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu