İş

Bursa iş dünyası bu eğitimde buluşacak

BURSA (İGFA) –İşimi Yönetebiliyorum Eğitimi serinin beşinci eğitimini 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü Bursa’daki Mövenpick Otel’de gerçekleştirecek.

MARSIFED Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, etkinlikle ilgili verdiği bilgilerde, alanında uzmanların Bursa iş dünyası temsilcileriyle bir araya geleceğini ve bu isimler arasında Visa Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kıdemli Yöneticisi Didem Karabuda, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Fen Bilimleri Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serhat Yanık, Kocaeli Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şerif Barış, Trendyol Satış ve İş Geliştirme Müdürü Özkan Çokaygil ile Vakko Holding Uluslararası Satış ve İş Geliştirme Müdürü Meltem Polat’ın yer alacağını söyledi.

Bu projede İşimi Yönetebiliyorum Ticaret Köprüsü etkinliğini ilk kez düzenlemekten gurur duyduklarını belirten Kaya, “Komşu federasyonların katılımıyla gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, organizasyonumuza farklı bir ışık tutacak.”

Bugüne kadar binlerce KOBİ’ye eğitim verildiğinin altını çizen Ramazan Kaya, “2015 yılında Eskişehir, Denizli gibi illerde düzenlenen İşimi Yönetebiliyorum Eğitimleri serisinin bu yılki ilkine Bursa’nın ev sahipliği yapacak olması bizleri sevindirdi. Bursa, ülke ekonomisine yaptığı katkılarla öne çıkan değerli bir şehirdir.KOBİ’ler açısından da önemli potansiyele sahiptir.Şemsiyemiz tarafından bizim için belirlenen programlar doğrultusunda KOBİ’lerle sık sık bir araya gelmekteyiz. TÜRKONFED organizasyonu. Bu tür düzenlemelerin ortasında bu aktivite de çok değerli. 24 Mayıs Çarşamba günü KOBİ’leri etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

arsuzajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu