Haber

Beşiktaş’tan Galatasaray derbisi öncesi Alişanalan çıkışı: Değişikliğine karşı çıkmayacağız

Süper Lig’in 32. haftasında oynanacak olan Beşiktaş, galatasaray Derbi öncesi tansiyon yüksek. Siyah beyazlıların lideri Ahmet Parıltı Çebi’nin Ali Şansalan’ı maça atamak istediği yönündeki iddiaları sosyal medyadan şiddetle reddeden Beşiktaş, bir açıklama daha yaptı.

KİRLİ OYUNDA İKİNCİ PERDEYİ AÇTILAR”

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada, “Rakibimiz Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında. galatasaray

“OLUMSUZ ETKİDE BÖLGEYE GİDECEK”

Hakem Ali Şansalan’ın günlerdir hakkında yapılan spekülasyonlardan özellikle Galatasaray tarafından, son olarak da aralarına eklenen Fenerbahçe cephesinden olumsuz etkilenerek sahaya çıkacağına inanıyoruz. Bu düşünceden hareketle adil yönetim tarzıyla tanınan Ali Şansalan’ın üstlendiği mücadelede büyük değer taşıyan bir maçta adaleti tesis edebilecek akılcı bir yönetim sergileyip sergilemeyeceğinden endişe duyuyoruz.

“TÜRK FUTBOLUNA TUTUŞ KÜLTÜRÜNÜ TAŞIYANLARA HUZUR VERMEYECEĞİZ”

Beşiktaş JK olarak; Derbinin sistematik olarak yıpratılan ve baskı altına alınmak istenen hakem Ali Şansalan’ın yerine başka bir hakem tarafından yönetilmesine herhangi bir itiraz görmüyor, karşı çıkmayacağımızı beyan ediyoruz. Sansalan’ı istemediğini kaleminden, trollerinden belli eden rakibimizin de bu daveti olumlu bulacağını ve destekleyeceğini düşünüyoruz. Pusu kültürünü Türk futboluna taşıyanlara, kabak tadında senaryolarla haksız kazanç elde etmeye çalışanlara, elinde tuttukları “Ligleri bitirmeyeceğiz” algısını yayanlara asla izin vermeyeceğiz. dönem boyunca kendi dillerinde.

“MANİPÜLASYONU DUR, BELGELERİ AÇIKLAYIN”

Bu arada belirtmek isteriz ki; Ligin bitmesine izin vermeyeceğim diyenler, istediklerini alınca kapalı kapılar ardında saklanmayı tercih ettiler. Bu sistem bize hiç yabancı değil. Bu tutumu rakiplerimizin geçmiş yönetimlerinde ve geçmiş teknik direktörlerinde defalarca gördük. “Lig sonunda her şeyi açıklayacağız” diyenler şampiyon olduktan sonra adeta yok oldu. Karşımızdaki rakip tıpkı yol gibidir. Şimdi de ‘Belgeleri ortaya çıkaracağız’ diye tehdit ediyorlar. Manipülasyonu durdurun, lütfen açıklayın. Ama çok geç olmadan açıklayın.” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu