Yaşam

Alparslan Büyük Selçuklu Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Alparslan Büyük Selçuklu 57. Bölüm Fragmanı

TRT 1 ekranlarının sevilen tarihi kurgu dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu bu hafta 56. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Aklı Sinema imzalı dizi bu hafta aksiyon dolu sahneleriyle seyirciyi ekrana kilitlerken, Alparslan’ın sakatlığı herkesi endişelendirdi. Başrollerinde başarılı oyuncular Barış Arduç, Kayra Zabcı, Öykü Gürman, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür ve Uygar Özçelik’in yer aldığı dizide Alparslan hayatta kalacak mı? Peki Alparslan ölürse Alparslan Büyük Selçuklu bundan sonraki bölümde neler olacak?

İşte Alparslan Büyük Selçuklu 57. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin yönetmeni kimdir?

TRT 1 ekranlarında soluksuz izlenen başarılı dizi Alparslan Büyük Selçuklu’nun yönetmenliğini Sedat İnci, senaristliğini ise Emre Konuk üstleniyor.

Alparslan: Büyük Selçuklu 56. Bölüm Özeti

Alparslan, Leon’un ördüğü duvarları yıkıyor! Alparslan ile Ani arasındaki en büyük engel olan duvar, Alparslan tarafından havaya uçurularak açılır. Artık onu durduracak hiçbir güç kalmamıştır.

Alparslan, Merdan’ın ihanetini öğreniyor!

Ani seferine var gücüyle hazırlanan Alparslan, Merdan’ın ihanetinin farkındadır ve zor da olsa kararını verir.

Ölüm ya da sürgün Mardan’ı bekliyor!

Gürcistan Krallığı tahtına kim oturacak?

Şimdi Liparitler Gürcü tahtına oturmak istiyor. Bagrat’tan sonra tahta geçmesi beklenen Dimitri’nin yerine ise Lipariler’den bir göz daha dikilir. Alparslan, Gürcistan’ı kontrolü altına almak ve Ani’nin aşkı karşısında tahta oturmak istiyor.

Leon’un yeni planı nedir?

Ani’nin duvarlarının yıkılmasını beklemeyen Leon büyük bir şok yaşar ve yeni bir plan üzerinde çalışmaya başlar. Leon, Ani’yi korumaya son derece kararlıdır!

Avar’ı kınayan Leon, onu Alparslan’ın üzerine salıverir…

Büyük bir oyuna hazırlanan Leon, Alparslan’ın üzerine mahkûm Avar’ı salıverir. Leon artık sadece Avar’ın Alparslan’ı öldürmesini beklemektedir…

Seferiye, Piskopos’u kendine getirebilecek mi?

Olanlardan sonra öfkeli Hıristiyanları sakinleştirmenin tek yolu Piskopos! Seferiye ise Piskopos’u canı pahasına korur ve işleri yoluna koymaya çalışır.

Piskopos, sonunda konuşuyor!

Piskopos beklendiği gibi aklını başına toplar ve Hristiyan halkı sakinleştirecek bir konuşma yapar. Peki Seferiye bu sayede düşündüğü gibi iç huzuru yakalayabilecek midir?

Alparslan ölüyor mu?

Alparslan’ın ölümü herkesi korkutur… Alparslan bu kumpastan kurtulup hayatta kalabilecek midir?

İşte Alparslan Büyük Selçuklu 57. bölüm fragmanı ?

Alparslan: Büyük Selçuklu 57. Bölüm Fragmanı

gudulhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu